TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Scure

on 2013-04-13, 19:59

Admin
Admin
Szavazzatok a játékra:
http://mmohuts.com/review/tales-of-pirates-2
A cél minél több pont elérése. Így aki pontozás szerint nézi a játékokat hamar rálelhet a TOP-ra, mivel a TOP5-ben benne leszünk!
Több játékos--->Több magyar játékos--->Nem 6-an leszünk a fórumon.

Adj egy Like-ot az mmohut videójának, hogy lássák itt is a pozitív visszajelzéseket:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d5NuvAd399Q

eeeeeee
Dia

on 2013-04-13, 21:28

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Több játékos--->Több magyar játékos--->Nem 6-an leszünk a fórumon.

Kár, hogy még 6 aktív tagunk sincs....

joxika5885

on 2013-04-17, 19:57

Padlósúroló
Padlósúroló
én szoktam olvasni max nemirok rá

ColdCase3

on 2013-04-19, 23:34

Kalóz
Kalóz
Most nem nagyon volt időm az elmúlt pár napban. Sad

Scure

on 2013-04-27, 23:37

Admin
Admin
Szavazzatok mert szánalmas h mennyien vergődünk a fórumon...

eeeeeee
Shaka

on 2013-04-28, 00:51

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Nem hiszem hogy olyan sok értelme lenne egy kihalt játékra szavazni. IGG ránk dobott egy lapátnyi sz*rt, és nem nagyon erőlködik hogy lemossa azt....

ColdCase3

on 2013-04-28, 01:18

Kalóz
Kalóz
Ne légy ilyen már negatív. Very Happy

Scure

on 2013-04-28, 10:50

Admin
Admin
@Shaka írta:Nem hiszem hogy olyan sok értelme lenne egy kihalt játékra szavazni. IGG ránk dobott egy lapátnyi sz*rt, és nem nagyon erőlködik hogy lemossa azt....
Nem baj... szavazz azok érdekében akik még játszanak. xd Az IGG-nek nincs esze reklámozni egy játékot, csodálkozik h egyre kevesebben vannak és azt hiszi h 1000IM pontos UG gemekkel tudja fentartani a nyereséget... aztán megint csodálkozik, hogy még több játékos megy el.

eeeeeee
Shaka

on 2013-04-28, 12:14

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Kiváncsi vagyok, hogy mennyit fizetnek a szerverk karbantartásáért. Ha továbbra is így haladnak, akkor lassan minuszba mennek.....
Nem tudom hogy miért nem hírdetik.... mondtam nekik szépen hogy mi kellene, de hát vagy Canty nem mondta meg nekik az ötletemet, vagy csak simán elutasították......

Scure

on 2013-04-28, 12:23

Admin
Admin
Szerintem mindig jön pár olyan maller aki "kifizeti" egyedül a szerver karbantartás díját.
Én Rohan online-al is játszottam és annak is nézem a pályafutását. Nem lenne sz@r játék, de hát ott is nulla a marketing és nagyon kevesen játszanak rajta. Mondtam nekik, hogy nézzék már meg a Metin 2-t... 645 ezer lájk facebookon, talán még hivatalos magyar szerók is vannak...
Közben a játék egy ronda szokásos grindelős fos (na jó, nem játszottam vele lehet h nem, de videók alapján egy nulla az egész)... csak ugye volt eszük és nagy reklámhadjáratot indítottak és a mai napig ott van mindenhol a reklámuk... mert ugye a társadalom is bal és rákattint ezekre a szarokra és nem képesek keresni és ilyen jó játékokat találni mint a ToP. :hagymabigeye:
Na jó, már sajnos nem olyan mint régen... De érted. xd

eeeeeee
Shaka

on 2013-04-28, 15:31

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Jah... TOP az sokkal jobb volt régebben...most már pedig mindent a segged alá raknak.... Egyik legnagyobb kalandom az volt, amikor megtaláltam Thundoria városát, most már pedig simán oda lehet teleportálni Argentből -.-

Scure

on 2013-04-28, 15:37

Admin
Admin
Pontosan tudom, hogy mire gondolsz. Teljesen elvették ezzel a teleportálgatással a felfedezés örömét is...
Petet is kapsz newbie dobozból... pedig tök buli volt amikor volt értéke és így volt értelme a summer és hasonló bossoknak is fairy box miatt.
Persze ez csak pár dolog felsorolhatnánk egy csomó mindent amit szép lassan így eltak és ez nem az a topic. xd

eeeeeee
Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-05, 19:51

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
Ebben mindössze annyi hátrány van, hogy a topra jönnek majd a játékosok a jó visszajelzés miatt, ergó IGG azt hiszi minden lalalalala, és nem fog semmit sem javítani... nem mintha eddig megtette volna, sőt valószínűleg előbb zárná be az egész lalalalala, minthogy időt és pénzt fordítsanak a jobbá tevésére... xD
Ez egy ördögi kör, akármit teszel, mindenhogy csak rombolja a játékot. Míg vannak ficsúrok akik megveszik a 10k mallpontos szutykokat, nincs mitől félniük, és joggal gondolják hogy minden szép és jó... unatkozó pénzes pöckökből meg... úgytűnik van néhány. xD

ez miez o-o
Scure

on 2013-05-07, 17:37

Admin
Admin
Mind1, az IGG ugyan úgy szar lesz, nem fog változtatni a dolgokon az se ha jön 1millió játékos.

Őőőő, Rohan-ra szoktál még szavazgatni? Annak lassan megvan a 4-es átlag.

eeeeeee
Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-13, 19:28

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
xD
Mindjárt csekkolom hogy tudok e szavazni megint.

ez miez o-o
Scure

on 2013-05-13, 19:44

Admin
Admin
Most rányomtam poénból és nem írta ki h már szavaztam... pedig ma már szavaztam.

eeeeeee
Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-13, 20:21

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
Napi egyszeri szavazás? Nálam azt nem engedi. xD

ez miez o-o
Dia

on 2014-01-12, 14:58

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Bump. xD

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]