TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Admin

on 2013-04-24, 14:38

Admin
Admin
Minden felhasználó, akinek 5 napnál tovább 0 hozzászólása van inaktívvá lesz téve. (--> nem tudnak majd belépni)
Ha csak regisztráltok az útmutatókért, de sehova nem írtok egyszer sem, akkor ugyanott vagyunk ahol a part szakad. Egy 'Sziasztok!'-ot tényleg igazán mindenki képes írni.
:nyuszihopp14:

Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-06, 16:50

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
Jó ötlet. xD Mondjuk nem sok tagunk van eddig... és láttam valami g-betűset, akit eddig soha. Lehet az az olasz dzsipszi ide is követett. Very Happy

ez miez o-o
Dia

on 2013-05-06, 17:34

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
G betűs írt talán a Puccás topicba egyet.
Amúgy még békát is kitiltottam ezzel... nem titkolom szándékosan. Itt írogatott péemeket, de annyira átlátszó volt, elegem lett belőle. Utána meg mailekkel próbálkozott. Ah...

Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-06, 18:22

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
Miért? Mivel cseszegetett? o-o
Igazi stalker az is...

ez miez o-o
Dia

on 2013-05-06, 19:23

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Ne itt offoljunk, meg paranoiás is vagyok.......... xD
Csinálok egy mod zónát, úgyis azt mondtad kicsit katyvasz még a fórum neked, úgyhogy a mod toolokról is összedobok valami összefoglalót neked ha valami nem lenne világos, meg ott lehet kibeszélni...... xD

Ruuuuuuuuuuuuu

on 2013-05-06, 20:05

Vitorlafoltozó
Vitorlafoltozó
Oksi, kösziiii!!!!!!!!!

ez miez o-o
Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]