TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Dia

on 2014-05-11, 09:56

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Május 12-től a normál Live support "átmenetileg" be lesz zárva. (Gondolhatjuk, hogy ez az átmeneti, eléggé véglegest jelent.)

Ezek után, bármilyen kérdésetek, illetve észrevételetek van, a Service Centernél kell ezt jeleznetek. Igyekeznek majd gyorsan megválaszolni, megoldani mindent.

Mivel a Live Support bezárásra kerül, az event nyeremények kiosztása is máshogy fog történni. Eddig csak a Live Supporthoz mentél, kérted a cuccost és meg is kaptad rögtön a GM-től. Bár kétlem, hogy lesz még sok fórum event, azért talán jó tudni, hogy mostantól a Service Centernek kell írni. Az üziben meg kell adnod mindent a nyereményedről (pl. apparelnél a karid típusát (ami, lance, akármi)), mindezek mellett meg kell adnod egy időpontot (TOP idő szerint), amikor át tudod venni a nyereményt.
A legtöbb nyereményt azért igyekeznek a Storage Boxba kiküldeni, hogy felgyorsítsák a dolgokat.

Service Center: http://service.igg.com/questions/index.php

qwerastezrt

on 2014-05-11, 19:02

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Eddigi korlátozott supportott is "megszüntetik" illetve csökkentik. Ez a játékoknál már a végét jelenti. Nem sokat jósolok a játéknak.

Zora

on 2014-05-11, 19:12

Admin
Admin
Én sem... pont ezért adtam el mindent nehogy aztán túl késő legyen.

paldi5

on 2014-05-12, 16:12

Kalóz
Kalóz
még mindig nem kaptam meg a sapit

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]