TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Dia

on 2013-04-09, 18:50

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz

IGGs fedősztori lényege.... volt egy 10-es ikertesó pár, akik boldogan nézelődtek Argentben, amikor hirtelen hatalmas vihar kerekedett és szanaszét szórta őket a ToP világban. Segíts nekik, hogy karácsonykor együtt lehessenek. Erős telepátia van köztük, úgyhogy segíteni fognak neked egymás megtalálásában. (Ez annyit tesz, hogy nem konkrétan az NPC koordinátáját kapod meg, hanem egy másik NPC-jét, és akörül kell szaladgálnod, hogy megtaláld őket....)

Térkép arról, hogy hol vannak~

Így néznek ki, akiket meg kell találnod~

Konkrét kordokkal az NPC-k, és, hogy miket mondanak neked. ^^ Ha összehoztad a tesókat, jutalmat kapsz~

Lil' One [2225, 2713 Argent]
Zokogva meséli.... "... hirtelen erős szél támadt és az összes testvérem eltűnt! Itt maradtam egyedül.... segítenél megtalálni Lil' Two-t?"

Lil' Two [2340, 2813  Argent] ~ 5,000 EXP
"Kérlek keresd meg nekem Lil' Three-t.... kicsit pimasz, úgyhogy lehet, hogy bújócskázn fog veled...."

Lil' Third [2210, 2845  Argent] ~ 10,000 EXP
"Rendben, most, hogy már tudom a két nővérem jól van, segítenél megkeresni Lil's Four-t? Egy édes kicsi ártatlan lány... remélem minden oké vele.."

Lil' Four [880, 3495 Shaitan]  ~ 20,000 EXP
"Ha nem túl nagy kérés, segítenél megtalálni az öcséimet? A nevük Lil' Five és Lil' Six.... elmentek innivalóért, és már jó ideje oda vannak...."

Lil' Five [795, 3533 Shaitan] ~ 45,000 EXP
"Ó, ne! Hol van Lil' Six? Az a rossz gyerek eltűnt amikor megfordultam egy innivalóért.... Shaitan City óóóriásii! Hogy fogom őt megtalálni? Segítenél?"

Lil' Six [865, 3707 Shaitan] ~ 70,000 EXP
"Ásítva meséli..... arról álmodtam, hogy Lil' Seven, Lil' Eight és Lil' Nine egy nagyon jeges helyen vannak. Ugye segítessz megtalálni őket?"

Lil' Seven [1330, 437 Icicle] ~ 100,000 EXP
"Oh, segítenél megtalálni Lil' Eight-et? A kikötőnél felé szaladt..... de a rövid lábaimmal sajnos nem tudtam utolérni...."

Lil' Eight [1180, 650 Icicle] ~ 150,000 EXP
"Ó kérlek, szólj Lil' Nine-nak is, hogy siessen vissza."

Lil' Nine [1320, 505 Icicle] ~ 200,000 EXP
"Ah, most ne beszéljünk rólam. Lil' Ten még mindig nincs meg!  Érzem, hogy valahol a közelben van.... egy óriási karácsonyfa van mellette! És a Télapó is ott van! Lehet, hogy a mesés karácsonyi faluban van?"

Lil's Ten [1450, 170 Xmas Village] ~ 200,000 EXP + Christmas Surprise Gift
"Woah! Lélegzetelállítóan gyöngyörű itt minden! Nézd a csodás hópelyheket és ezt az óriási karácsonyfát!"

Lil' Ten-től megkaptad a végso jutalmat... ha kinyitod az ajándék csomagot a következőket kapod:

• - 1x Christmas Rose
  • - 1x Exquisite Christmas Case (ha kinyitod 2 Santa Summon Scroll-t kapsz)
  • - 1x Reindeer Summon Scroll
  • - 1x Snowman Summon Scroll
  • - 1x Santa Summon Scroll
  • - 99x Little Snow Ball

A küldetést mindennap egyszer csinálhatod meg.

Admin

on 2013-12-25, 11:19

Admin
Admin
Ez is bump. Very Happy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Similar topics

-

» Napi érdekességek