TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Szeretnél Admin lenni?

0% 0% [ 0 ]
67% 67% [ 4 ]
33% 33% [ 2 ]
0% 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 6

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Admin

on 2014-11-22, 10:06

Admin
Admin

Ha úgy érzed a későbbiekben is szüksége lesz a fórumnak Adminra, és érzel magadban elég affinitást, jelentkezz. 
Az Admin lényegében bármit megváltoztathat a fórumon. Létrehozhat új skint, megváltoztathatja teljesen a megjelenést, átnevezhet tagokat, adhat fórum Pontokat a tagoknak (ha tudtok belőle értelmes fórum shopot csinálni, akkor van értelme), lezárhatja a fórumot avagy meg is nyithatja teljesen a vendégek előtt, megtilthatja a regisztrációt, küldhet ki körlevelet, lecserélheti a szmájlikat, nevezhet ki/ fokozhat le moderátorokat és minden egyéb. (Apropó, ha már moderátorok, Izsáktól visszavontam a címet, mert október 27. óta nem lépett be. )
Igazság szerint feltételeket nem tudok írni, hogy mikor felelne meg valaki ennek. Voltatok már többen is modok, nagyjából ismerlek titeket, úgyhogy ezek alapján fogok dönteni. Remélem sértődés nem lesz belőle. 
Hozzáértés persze jól jönne, hogy nagyon ne legyenek elcseszve a dolgok, de hát én is csak innen-onnan másolgattam a kódokat, és a megoldásokat, úgyhogy nem mondanám, hogy létfontosságú. 
Határidő: december 6.
Ha jelentkezik valaki oké, ha nem akkor is oké.

A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2014-11-23, 10:37-kor.

Zora

on 2014-11-22, 11:14

Admin
Admin
Ugye ez nem azt jelenti.... ?

Admin

on 2014-11-23, 10:35

Admin
Admin
Nem jelent semmit. Very Happy Csak annyit, hogy lesz még egy admin. Razz

Kapzsi

on 2014-11-24, 21:01

Golyófogó
Golyófogó
Van 1-2 ember aki erre nagyon megfelelne de 1 mindenképp akinek én adnék Wink Very Happy

Admin

on 2014-11-25, 16:54

Admin
Admin
Kire gondolsz? Very Happy Ő is akar? Mondd neki, hogy vállalja be!! Very Happy

Kapzsi

on 2014-11-26, 19:44

Golyófogó
Golyófogó
Tudod te, hogy kire gondolok! Very Happy

Admin

on 2014-11-28, 10:38

Admin
Admin
Mik ezek a sejtelmes mondatok? 
Magadra gondolsz? 

Kapzsi

on 2014-11-30, 20:35

Golyófogó
Golyófogó
Dehogy, én meg az adnin xd ez vicces Very Happy nem tudom neki mi a véleménye de én Nándira gondoltam Very Happy Smile

Admin

on 2014-12-03, 08:15

Admin
Admin
:DD
Hát... nem akarom ráerőltetni, ha ő nem szeretné. Very Happy

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]