TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Tartod a kapcsolatot a régi TOPosokkal?

33% 33% [ 3 ]
67% 67% [ 6 ]
Összes szavazat : 9

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

Admin

on 2015-02-18, 15:28

Admin
Admin
Tartod a kapcsolatot a régi TOPosokkal?

Zora

on 2015-02-18, 18:06

Admin
Admin
Nem, tartanám...de keveset leszámítva még a teljes nevüket sem tudom/tudtam.

Admin

on 2015-02-18, 18:49

Admin
Admin
Engem meg elárultak a drága vásárlóim. :'D Nem lényeg mondjuk, de hát akkor is. Very Happy

Én tök sok ember nevét tudtam, le kellett volna írnom őket, mert jóformán csak keresztnevekre emlékszem már. Sad Az első generációra kíváncsi lennék azért, akik a legelején kezdték, hogy mi is lehet velük. Tudom, hogy volt mindig utánpótlás, de a régiek azért mégis csak mások voltak. És volt tök sok húszas, harmincas éveiben játszó emberke is. Azóta már tuti családjuk, meg gyerekük van, tök furi.

Zora

on 2015-02-18, 19:07

Admin
Admin
Hát igen...a legelsők, emlékszem volt aki munka közben is fellépett ,mert könyvtáros(?) volt .

A hajnali hexa-hoz és sohasem tudtam felkelni.. amikor még hexa volt akkor túl fiatal voltam.. xD
helyette egész nap a mobokat öldököltem, sima exp-ben amp nélkül mert még ez is lekötött, annyira bejött a játék.

Admin

on 2016-01-26, 16:35

Admin
Admin
Jajj, ne is mondd! Very Happy Én mindig felkeltem hexázni, tiszta dilis voltam. Very Happy 
De a mobok ölésével is elvoltam, nem voltak nagy igényeim. Very Happy

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-02-02, 13:53-kor.

SpeedKill

on 2016-01-31, 19:46

Padlósúroló
Padlósúroló
Leginkább az a "probléma", hogy a játékosok túlnyomó többsége (nem véletlenül) nem adott ki privát információkat magáról, így elég nehéz/nehéz volt a kapcsolattartás. Azokon kívül akiket személyesen ismertem három embernek tudtam elérhetőségét... sajnos mára egyik e-mail cím sem aktív. Teljes egész neveket pedig egyáltalán nem tudtam, max 1-2 keresztnevet (főleg azoknak, akiknek az volt a karakter neve is XD).

Engem bárki megtalálhat, aki akar (bár nem túl sok embert ismerek azok közül, akik még néha-néha idelátogatnak), ha küld itt egy PM-et elmondom hogyan Very Happy (és észreveszem XD nem tudom erről kapok-e e-mail).

"..Time won't heal, it just buries the pain, and slowly changes form.."
Dia

on 2016-02-02, 13:45

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Eleinte pedig nem volt ilyen nagy inkognitósdi, emlékszem még myvip vagy iwiw csoportja is volt TOP-nak. xD Utána jött a bizalmatlankodás és egy idő után már keresztneveket sem tudtam én sem. Smile Mondjuk ez még a kőkorszakban volt. Very Happy

Szerintem a profil beállításoknál be tudod állítani, hogy kapj mailt a PM-ekről.

SpeedKill

on 2016-02-02, 17:36

Padlósúroló
Padlósúroló
Beállítottam, köszi Wink Very Happy

Matyuska

on 2016-08-15, 11:26

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Hát nem tudom én szívesen tartanám a kapcsolatot ...Nem tudom mi abba a para hogy ha megtudják a nevem meg hogy hogyan nézek ki ... Smile

SpeedKill

on 2016-08-15, 13:20

Padlósúroló
Padlósúroló
Valószínűleg szimplán - mint minden ilyen személyiségvédelmi dolognál - az játszik bele a dologba, hogy az okos, értelmes, normális emberek mellett megtalálnak idióta, tróger elmebetegek is. Ráadásul van, aki a játékot próbálja különválasztani a mindennapi élettől, vagy hasonlók. A lányokat például meg, ha nem tudják a nevüket is zaklatják elég sokat világszerte az interneten, nem hogy ha még személyes dolgok is rendelkezésre állnak. Meg úgy általában véve is meg tudom érteni bárki titkolózását. Valakinek jó így, valakinek meg amúgy. Very Happy

Matyuska

on 2016-08-16, 14:48

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Hát jó általánosságban igaz de akik "aktívak" itt a fórumon azok szerintem normálisak és értelmesen ellehet velük beszélgetni.Most ha zaklatást meg már mindenki tudja kezelni szerintem a lányok körében biztos nem először találkoznak vele akkor meg letiltja vagy feljelenti XDD

Dia

on 2016-10-16, 08:26

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
@Matyuska írta:Hát nem tudom én szívesen tartanám a kapcsolatot ...Nem tudom mi abba a para hogy ha megtudják a nevem meg hogy hogyan nézek ki ... Smile
Én sem szeretem, ha tudják online ismerősök az igazi nevem s miegymást. Megmagyarázni nem tudom, sima paranoia és diliség a részemről. Shocked Razz

ZooYork

on 2016-10-29, 19:38

Moderátor
Moderátor
Mi 4en összetartunk és össze szoktunk járni bulizni is Very Happy

zsolti789

on 2017-06-27, 16:49

Ágyútöltögető
Ágyútöltögető
Na ja... azt hiszem 8 voltam amikor top1-en találkoztunk, most meg már úgy vagyunk, hogy holnap utazok Zoo-hoz ^^

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]