TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [6 / 6 oldal]

Scure

on 2015-07-02, 10:56

Admin
Admin
Most fog megjelenni egy felülnézetes MMORPG:

Még nem olvastam róla semmit, de ránézésre jó lesz. 

eeeeeee
Admin

on 2015-07-03, 09:27

Admin
Admin
Tetsziiiik! Ott a helyünk!!!

izsákk

on 2015-07-05, 13:29

Kalózjelölt
Kalózjelölt
http://www.drakensang.hu/ Hát én jelenleg ezzel játszogatok,örülnék,hogyha csatlakozna 1-2 ember (szerver:Grimmag) sok akad rajta magyar bőven... nekem kicsit hasonlít toppra... vannak benne petek,itt is 4 class van,mágus,íjász,tank,törpe... vannak különféle hátasok... a szimpla lovaktól elkezdve a sárkányon át az óriás pókig minden, a cuccokat,amiket kifarmolsz erő rúnákkal magasabb szintre tudod húzni... érdes játék,vannak bossok,és van 1 BD-hez hasonló Mortis nevű boss,ami az 1ik legerősebb a játékban... (max szint:45,most fogják 50re bővíteni, a játék felülnézetes) Persze ez még mind semmi... ha van 1 kis szabadidőd... szerintem próbáld ki... Very Happy Jox, te is gyere,már vagy 1,5 éve nem dumáltunk.. Very Happy

J0X

on 2015-07-20, 10:38

Hajósinas
Hajósinas
amúgy mennyi idő felhúzni 45re magam?

Zora

on 2015-08-30, 16:31

Admin
Admin
Na, megint nekiálltam Aionozni, mindjárt lv 56 Smile

Scure

on 2015-08-30, 18:36

Admin
Admin
Grat Zora. Én régen kipróbáltam az Aion-t, de nem tetszett benne hogy nagyon zónákra osztott. Mostanra pedig elrontották stílusilag, mert ahogy nézem elég hülye karaktereket pakoltak bele.
ArcheAge-t próbáltam fél éve, kb. Előtte sokáig nem játszottam MMO-val, de így sem jött be. (lvl 18-t értem el kb.)

Akit érdekel, Guild Wars 2 most lett ingyenes. Random gameplay:

Tartalmi megkötések vannak, pl. kiegészítőket nem tudod kipróbálni, stb. (Gondolom plusz terület, dungeon)
Stílusra bejönne a játék, egyszer lehet hogy kipróbálom. 

eeeeeee
Zora

on 2015-08-30, 19:14

Admin
Admin
Tyuuuu, már megjelenésekor megtetszett, mindig is ki akartam próbálni... Smile

Scure

on 2015-09-04, 11:54

Admin
Admin
Én is, de most még várok vele. 
Ingyenes lett egy másik játék is. WildStar:

Nekem ez kevésbé tetszik. Nagyon lineáris, raidelős, wow-os stílus.

eeeeeee
Zora

on 2015-09-04, 14:11

Admin
Admin
Már korábban is hallottam ,hogy ingyenes lesz / de látom már az is lett. Nekem tetszik, anno a wow is nagyon bejött.

Mostmár csak az Elder Scrolls onlina-ra várok ,hogy f2p legyen.
Habár a havídíjat így is eltörölték, egyszeri vételesre változtatva.

Zora

on 2015-11-22, 13:53

Admin
Admin
Most ezen játszunk: 
http://eloa.webzen.com/en

Admin

on 2015-11-23, 20:26

Admin
Admin
Jajj azt én is kipróbáltam amikor kijött. Cuki meg minden de nem jött át, úgyhogy nem tartott sokáig a szerelem. Sad

Zora

on 2015-11-23, 22:12

Admin
Admin
Az eleje elég unalmas de 20-25 ös szinten nagyon beindul. Amúgy még most is csak Beta, biztos ezt probaltad? xD

Admin

on 2015-11-24, 10:12

Admin
Admin
Aham. Hát én olyan nagy szintig nem jutottam el. xD Tulajdonképpen azt hittem hasonló lesz, mint a TOP. Ha valaki nem ragaszkodik ahhoz a stílushoz, biztos bejövős, de tőlem távol áll. Smile
Inspirit online néven is futott.

Zora

on 2015-11-24, 20:32

Admin
Admin
Hmm érdekes... amúgy olyat min top nem találni xD 
Maga az egész játék bejött topba, nem is tudom leírni ,hogy mi de valami nagyon tetszik/ett. Bármelyik kisebb nagyobb címet nézem... teljesen más élmény.
Még egy ilyen játékot ami ennyire megfogott... 
De sajnos elmúlt, múltkor voltam fent és olyan undor fogott el....sok ingyen item, playerek hiánya / maradéknak a stílusa..

WoW is csak másfél évig kötött le, igaz törtön.

Admin

on 2015-12-07, 09:31

Admin
Admin
Eloázol még? Smile
Én a wowot sose próbáltam, screenshotok, vidik alapján nem jött be.

Kíváncsi vagyok mikor jön ki TOPnak egy normális privi szeró. Very Happy

Zora

on 2015-12-07, 13:25

Admin
Admin
Játszanék ha tudnék mit csinálni, ugye még mivel még beta, elvileg 2 héten belül jön +5 szint , december végig meg még +5. 

Amúgy érdemes kipróbálni ... videók sokszor nem adják át a tényleges élményt.
Meg ott tényleg nagyon sok lehetőség van, sok tennivaló.. Very Happy

Dia

on 2015-12-07, 16:32

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Kipróbáltam, de nem tetszik. Vagyis tetszene, de mégsem. Az a baj, hogy nagyon a TOP utódját keresem mindenben, de még egy olyat úgysem találok. T.T

Zora

on 2015-12-07, 18:26

Admin
Admin
Na, velem is ez a nagy baj... csomó MMO-t azért nem kezdek/tem el mivel nem hasonlított topra. Ugye ez volt jóformán az első MMO amit játszottam, és nem is engedett el... pedig amilyen kis egyszerű játék, mégis mennyi élményt nyújtott Sad Belegondolva, topon kívűl más nem is hagyott bennem ilyen mély nyomot. (Igaz manapság más műfajban sem, szinte semmi...lehet a játékok egyre szarabb minőségűek, lehet már "kinőttem" ebből ..vagy csak szimplán megváltoztam, nem tudom) (Komolyan....néha olyan érzés fog el, mintha valami vén ember lennék, ez sem-az sem köt már le, nem tudok mit kezdeni magammal (nem csak játékokra értve)..., pedig elvileg még csak most kezdődik az igazi élet..)  Habár azóta valahogy annyira nem hiányzik mióta múltkor voltam fent és megláttam milyen most a szerver... 3 perc után töröltem is =|

WOW-al azért volt ez másképp, mivel már jóval top vége előtt játszottam.

Dia

on 2015-12-08, 08:11

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Haha, még ha én mondanám, hogy olyan, mintha vén lennék... de egy 17-18 éves szájából rendkívül mókásan hangzik. Very Happy
Gondolom egész egyszerűen más dolgok nagyobb prioritást élveznek már nálad, és nem is lenne már türelmed egy totál új játékba belekezdeni. Very Happy Én legalábbis így vagyok. Nem tudnék már belefogni semmibe, amit ezer évig tart megtanulni, és a végeláthatatlanságig el lehet vele szórakozni. Mondjuk te legalább játszottál más játékokkal is, nekem tényleg csak a TOP volt. Very Happy Max 1-2 offline dolog volt mellette. Most már egy flash játék jobban leköt, mert látom a végét. xD

Egyébként én is leszedtem múlt héten megint a TOPot. Tulajdonképpen nem is tudom mi tetszik benne, mert annyira gagyi az egész. Very Happy De valahogy jó volt végigszaladni a megszokott városokon egy noob karival. Valahol örülök, hogy teljesen széthackelték, meg elcseszte az IGG, mert így oda a kísértés, hogy megint kezdjek egy új karit. Very Happy Very Happy Very Happy Razz 

Scure

on 2016-08-27, 18:41

Admin
Admin
Felülnézetes online játék, asszem nem MMORPG lesz, annyira nem néztem szét

eeeeeee
Scure

on 2016-08-28, 21:55

Admin
Admin
Update. A Lost Ark MMORPG lesz és WASD irányítás nélkül. Kár, hogy ilyen nagyon szörnyes, skill szpemmelős.

eeeeeee
Dia

on 2016-10-16, 08:22

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
@Scure írta:Felülnézetes online játék, asszem nem MMORPG lesz, annyira nem néztem szét

Csúnya. xD

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [6 / 6 oldal]

Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6