TOPhun
Üdvözlünk a Tales of Pirates online játék magyar játékosainak fórumán!  
Ha részt szeretnél venni a beszélgetésekben, avagy kérdezni szeretnél regisztrálnod kell. 
A tagok reklámmentességet élveznek.

Csatlakozz hozzánk! 
Logo
TOPhun

Tagoknak reklámmentesség

You are not connected. Please login or register

Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down  Üzenet [3 / 6 oldal]

kaszitibi

on 2013-06-24, 20:05

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
én most kezdtem de jónak tűnik az ijen normál böngésző,városépitős játékokhoz képest xD
http://www.thesettlersonline.com/en/play

ColdCase3

on 2013-07-05, 15:46

Kalóz
Kalóz
LoL megnézem majd de egyszer, most ezt a AvatarStart nézem meg. Erről a LoL játékról adhatnátok tanácsot. Hol vannak magyar játékosok és olyanok akik esetleg jó tanácsot is tudnak adni. Meg segíteni is hogy mi hogy van, mert ha kipróbálom akkor ez kezdésnek nem jönne rosszul. 

kaszitibi

on 2013-07-05, 20:57

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
http://eune.leagueoflegends.com/ itt töltheted le...
na egy kicsit beszélek erröl a játékrol Very Happy 

van rengeteg champion amik minden héten cserélödnek hogy lehet vele menni vagy ha nagyon megszeretsz egy championt akkor mgis veheted IP-böl amit a meccsek végén kapsz(ha nyersz többet ha nam kevesebbet...)

ez a pája (nem igy néz ki a játékban ezcsak egy fellülnézetes cucc)

ezen a páján 2 csapat harcol egymás ellen (mint mindeggyik páján xD) 5v5
az eggyik a kék a másik a lila csapat az a lényeg hogy az ellenség nexusát (az a nagy pötts lekell rombolni de ez nemijen egyszerü... vannak minionok (kis katonák) amik a nexusokbol jönnek elö és a 3 soron mennek az ellenség nexusa felé hogy elpusztitsák...de vannak tornyok(a kissebb szines pöttyök) amik megvédik a nexust az ellenségtöl... de térjünk vissza ami veled történik vagyis kiválasztottál egy championt (mint mindenki...) és elmész az eggyik sorra (ott mennek a minionok)
és lekell gyilkolni az ellenség minionjait hogy kapj pénzt és abbol vehetsz magadnak cuccokat mindeggyik championnak más más 4 skillje van amik manába kerülnek ha használod öket (valamelyik championnak nemkell mana) és a 4. skilled az ultit amitcsak lvl6oson tudsz fejleszteni és az egy különlegesen erös skill de sok idö a colodownja emellett 2 másik spell van amit lehet vélastani (például heal vagy teleport) de ebbe most nemfogok belemenni... de a kettö csapat közben egyfojtában probálja egymást megölni...
közben lehet jöngélzgatni (a térképen sárga pötty)  amik szintén adnak pénzet de ott szörnyeket kell nyirnod amik respawnlonak mindig és vannak a jöngélban erösebb szörnyek is amik buffot adnak (vagy gyorsabb manatöltödés vagy elkezd égni akibe beleütsz) ja és elfelejtettem mondani hogy a térképen az a zöld az a bokor ahova ha belemész láthatatlan leszel kivéveha utánadmennek a bokorba az ellenségek...-.-  na aztán van egy ojan sárga pötty ami feketével van bekeretezve az a sárjány (dragon) ha azt kinyirod egész csapatod kap pénzt a másik sárga pötty ami jobban bevan karikázva feketével az a baron amit ha kinyirsz a csapatod sok pénzet kap és mindenki egy erös buffot de ezt a szörnyet nemlehet egyedül kinyirni max a végén de akkorsem bármijen karakterrel...
szoval a tornyokat kell rombolni hogy elérj a nexushoz (közben van az ellenség bázisukban egy másik gyémánt de az most tökmindeggy hogy mi...) és ha leromboltátok az ellenség nexusát akkor vége és ijen körök vannak mutatok pár képet is:
itt éppen valaki jungéban harcol a szörnyek ellen

itt választod ki mijen championnal mész

ittmeg egy teamfight (a kettö csapat egymásnakesik)

Zora

on 2013-07-05, 21:53

Admin
Admin
Én szívesen segíted neked, játszok veled EU&Nordic-on.
Jelenleg 2 éves tapasztalattal rendelkezem. Ha akarsz jönni vagy kérdésed van írj itt vagy vegyél fel LOL-on. (PowaZora)

kaszitibi

on 2013-07-06, 10:47

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
én a EU&nordic easton vok de az ugyan az zora!! akkor egy szeron vagyunk amugy az én nevem túrostészta  amugy silver 2ös lettem zora beakarsz lépni abba a magyar csapatba ahol énis vok?

Zora

on 2013-07-06, 11:55

Admin
Admin
Megleshetem ,hogy milyen.
Amúgy felvettelek, fogadd majd el.

Most nézem csak ,hogy a match historymban csak winek vannak  

kaszitibi

on 2013-07-06, 12:18

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
normálba könnyü xD Razz

kaszitibi

on 2013-07-06, 12:19

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
szerintem akkorkell szelvenni amikor énis online vagyok

Scure

on 2013-08-10, 12:32

Admin
Admin
Gyertek BF-ezni.

eeeeeee
Zora

on 2013-08-10, 13:30

Admin
Admin
Én BF-ezek csak a 3. részén xD
Hatalmas mapok, járművek,kasztok stb.  Very Happy

Scure

on 2013-08-10, 13:41

Admin
Admin
Az szar! xd
Ebben nagyobb mapok vannak és ki is kell őket használni. Nem úgy mint a 3-ban, hogy csak a repülőnek legyen hova menekülni... xd Amúgy veled már beszéltem arról, hogy mik a különbségek. xd

Meg nincs is elég jármű a 3-ban. Egy mapon ott van 3-4 tank, 2 repülő, meg pár egyéb dolog, jeep, stb.... Míg az 1942-ben 2 hajó, 6 repülő, 10 tank és még ott is egyéb dolgok, jeep, stb.
A fejlődési rendszer meg csak hátráltat a 3-ban, nem hogy még 1000 órája van benne egy lalalalala és hót profi, hanem a fegyvere is 60x jobb mint az enyém. Baromira élvezetes kezdőként játszani. xd

eeeeeee
Zora

on 2013-08-10, 13:53

Admin
Admin
Lehet, de a járművek itt automatán spawnolnak, mármint ha megsemmisül egy a pályán akkor lesz helyette egy új.  Igaz lehetne pár darabbal több egyszerre.

Scure

on 2013-08-10, 13:55

Admin
Admin
Az összes BF-ben újraspawnolnak a járművek. xd

eeeeeee
Zora

on 2013-08-10, 14:05

Admin
Admin
Biztos, nem játszottam más BF-el még.
Amúgy BF3-nak +1 a graf miatt... igaz ettől nem lesz jobb a játék de nem utolsó szempont.

Scure

on 2013-08-10, 14:14

Admin
Admin
Hát igen a grafika nagy plusz lehet, de valahogy hiába, túl jó az 1942... xd

eeeeeee
ColdCase3

on 2013-08-13, 11:52

Kalóz
Kalóz
Cabal ha unom egy kicsit a TOP-ot, itt vagyok. Vannak magyarok is a játékba nem is kevesen. (Egyik Gm is magyar.)

Ez a linkje a játéknak. Smile

Zora

on 2013-08-13, 12:04

Admin
Admin
Én régen ezt is toltam, lv20-ig.

kaszitibi

on 2013-08-16, 15:54

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
ma elkezdtem dofusozni Very Happy régen játszottam vele

kaszitibi

on 2013-08-20, 20:49

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
most töltöm le deagon nest eu-t o.o

Scure

on 2013-10-10, 17:11

Admin
Admin
Nem is láttam, hogy letöltötted... most már mind1... xd

Amúgy itt a Dragon Nest movie 2. előzetese:
http://youtu.be/xHf4EHB8raM?t=27s

eeeeeee
Zora

on 2014-07-07, 12:12

Admin
Admin
Megint nekiálltam Aion-ozni Smile
Most 11-es a karakterem ott (65 a max).

Dia

on 2014-07-08, 13:18

Tengeri Kalóz
Tengeri Kalóz
Én is letöltöttem megint az Avatar Start. :DD De még nem jutottam el odáig, hogy játsszak is. xD

J0X

on 2014-07-30, 14:53

Hajósinas
Hajósinas
valaki tud egy jó mmorpgt?

Zora

on 2014-07-30, 15:34

Admin
Admin
TOP xD

Amúgy Wow, Aion,Tera,Neverwinter

izsákk

on 2014-07-30, 15:42

Kalózjelölt
Kalózjelölt
Jox,neked Jó lesz a Metin 2is Very Happy

Sponsored content

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére  Üzenet [3 / 6 oldal]

Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next